KONST / Litografier / Färglitografi 15362051
nr 1536 2051
Walter Huber
(1933-2016), Sverige
"Ravenna". Signerad, numrerad 7/160, daterad -69. Färglitografi, bildmått: 26x18 cm, yttermått inklusive ram: 55x45 cm
Walter Huber, schweizisk-svensk bildkonstnär född 1933 i Zürich, Schweiz, död 2016 i Brantevik.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:52:09
22/4 19:35:53
24 apr
Walter Huber
Läs mer om Walter Huber